Lietuvos mokytojų forumas, įkvėptas #Switch!

2019 vasario 28 d., Vilniaus universitetas, Universiteto g. 3

Apie renginį

Lietuvos mokytojų forumą įkvėpė #Switch! Renginio tikslas – įkvėpti, motyvuoti, išgirsti ir dalintis naujausiomis žiniomis ir pasaulinėmis švietimo tendencijomis. Mes siekiame, kad motyvuoti, sumanūs mokytojai taptų teigiamų pokyčių švietimo sistemoje pagrindu nelaukiant 2025-ųjų.

.

Renginio tikslai

  • motyvuoti ir įkvėpti Lietuvos mokytojus, iškelti jų profesijos svarbą ir reikšmingumą;
  • paskatinti diskusijas ir rasti sprendimus, kaip gerinti mokytojo profesijos įvaizdį;
  • skatinti atvirą dialogą, suteikti progą pasisakymams, įgalinti mokytojus;
  • gerinti mokytojų technologines žinias, pristatyti naujausias, sėkmingiausias ir efektyviausias pasaulio švietimo sektoriaus tendencijas, priemones efektyvesniam darbui;
  • pristatyti priemones, kaip tobulinti mokytojų darbo aplinką, rengti mokyklas skaitmeninio amžiaus iššūkiams, bendrauti su šiuolaikine jaunąja karta.

Kam skirtas renginys?

Renginys skirta progresyviems, naujausių žinių ir tobulėjimo trokštantiems mokytojams iš visos Lietuvos. Visiems tiems, kurie nuolat ieško įkvėpimo sėkmingai profesinei veiklai, ir siekia profesinio augimo. Dėmesio, renginio dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija. Užsiregistravę mokytojai iki vasario 13 d. gaus patvirtinimą el. paštu. Registracija vyksta čia.

Renginio pranešėjai

  • ES ir pasaulio švietimo srities ekspertai;
  • Europos Komisijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) ekspertai, dirbantys švietimo, ypatingai skaitmeninių įgūdžių stiprinimo srityje;
  • Lietuvos, Belgijos, Danijos, Olandijos, Suomijos, Singapūro ir kitų šalių švietimo ekspertai, mokytojai, mokyklų vadovai, lektoriai;
  • Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, VU atstovai;

Pagrindinis renginio organizatorius – Vilniaus universitetas

Vilniaus universitetas – pirmasis ir didžiausias Lietuvos universitetas, telkiantis geriausius studentus, dėstytojus ir tyrėjus bei ugdantis atsakingus piliečius ir visuomenės lyderius.

Suvokdama iššūkius, su kuriais susiduria Lietuvos švietimo sistema, VU bendruomenė jaučia atsakomybę prisidėti juos sprendžiant. VU tapo pagrindiniu mokytojų rengimo centru Lietuvoje, kuriame ugdymo mokslų krypties studijas galima studijuoti bakalauro ir magistro pakopose, taip pat mokytojo kvalifikaciją VU siūlo įgyti vienerius metus trunkančių profesinių pedagoginių ar gretutinių studijų metu.

.

Renginys yra nemokamas, už galimybę dėkojame renginio rėmėjams ir partneriams.

Renginio vieta ir laikas 

2019 vasario 28 d., 10-16.30 val., VU, Teatro salė, Universiteto g. 3 Vilnius.

Susisiekite su mumis

 

Pažymėkite, jei sutinkate su privatumo politika