Privatumo politika

Didžiausio Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginio #Switch! komanda rūpinasi Jūsų duomenų apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo renginio organizavimui.

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės www.switchit.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse, patekdami per www.mokytojuforumas.lt interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad www.switchit.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš www.mokytojuforumas.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@switchit.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.

Kodėl renkate informaciją apie mane?

Informaciją Mokytojų forumo registracijos dalyje renkame norėdami suteikti galimybę dalyvauti renginyje.

Informaciją, kurią jūs pateikiate pildydami Kontaktų anketos formą renkame tam, kad galėtume su jumis susisiekti dėl jūsų pateiktų klausimų, pasiūlymų ar kitų užklausimų.

Kokią informaciją apie mane renkate, naudojate ir saugote?

Kontaktų formoje prašome Jūsų vardo ir el. pašto adreso.

Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

Informacija su kitais subjektais nesidaliname, ji yra saugoma mūsų duomenų bazėje ir yra prieinama asmenims, dirbantiems #Switch! organizacinėje komandoje.

Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

 Informaciją saugosime iki 2019 metų gruodžio mėnesio.

Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų organizacijoje?

  • Pateikti prašymą atskleisti apie Jus turimą informaciją;
  • Pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
  • Pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
  • Pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
  • Ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą.

 Kaip jūsų kontaktinis asmuo gali man padėti?

Jeigu turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, prašome kreiptis el. paštu info@switchit.lt.